Skip to main content

Vkládání souborů

PřílohaVelikost
Sablona_pro_nahrani_materialu.dot25.5 KB

Bylo pozastaveno nahrávání souborů!!! 

Kontaktujte administrátory na email: materialy@nasprtej.cz a budou vám udělena práva!

Obsah veškerého materiálu pište do souboru, nacházejícího se v hlavičce této stránky (Sablona_pro_nahrani_materialu.dot), do kterého také vyplňte údaje (místo hvězdiček), týkající se jména autora a kategorií, do kterých spadá předmět. Dále soubor převeďte do formátu PDF (pokud je důležité, aby zůstal ve formátu, ve kterém se právě nachází, nahrajte jiný formát), abychom předešli problému s neotevřením souboru ve starších verzích MS Office u uživatelů našeho serveru.

Kliknutím na tlačítko Přidat materiál (pouze přihlášení uživatelé), nahrajte materiál na server.

Nejdříve vyplňte základní údaje materiálu (viz obr. níže):

 

Dále po vás požadujeme nahrát materiál ve formátu PDF (nebo jiném). Se souborem je třeba nahrát i obrázky, které pomocí tlačítka pro vložení obrázku připojíte k obsahu (viz obrázek níže):

 

Upravte text, aby byl graficky přehledný a potvrďte uložení materiálu kliknutím na tlačítko "Uložit", které se nachází na konci formuláře:

 

 

Vyčkejte na schválení souboru administrátory. V případě neschválení materiálu obdržíte email, kde budou zdůrazněny chyby, kvůli kterým jsme materiál nepřijali. Materiály schvalujeme do 48 hodin od doby vložení.